ZAPIS NA SZKOLENIE

Strategia Blitzkrieg Marketing

dla branży usługowej i handlowej

  • Błyskawiczne budowanie marki w Internecie!
  • 1 strona w Google bez reklam i pozycjonowania!
  • Natychmiastowa promocja towarów, usług i produktów!
  • Skuteczna strategia dla branży usługowej i handlowej!CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU?


Na szkoleniu dowiesz się:

  • Jak dać się znaleźć klientom w Google bez płacenia za reklamy i pozycjonowanie 
  • Jakie są 4 elementy strategii zapewniającej dominację na 1 stronach wyszukiwania
  • Jak natychmiast uzyskać widoczność i rozpoznawalność w Internecie
  • Jak błyskawicznie wypromować Twój produkt, markę, czy usługę w sieci
  • Jak w 7 krokach zbudować system masowej promocji dający Ci natychmiastowe efekty

7 korzyści jakie daje Ci Blitzkrieg Marketing!

1

Korzyść #1: Natychmiast uzyskujesz rezultat!

Nie musisz czekać na efekty! W kampanii Blitzkrieg Marketingu uzyskujesz je natychmiast i możesz od razu zobaczyć swoją markę, produkty, czy usługi na 1 stronach w Google!

2

Korzyść #2: Błyskawicznie stajesz się widoczny i rozpoznawalny! 

Od kiedy uruchomisz Blitzkrieg Marketing, za każdym razem, gdy klienci będą szukali Twoich produktów, czy usług w sieci, będą widzieli Ciebie! Ciągła obecność na 1 stronach wyników wyszukiwania od razu sprawi, że staniesz rozpoznawany i zapamiętany, a Twoja marka przegoni wszystkie inne na Twoim rynku!

3

Korzyść #3: Od razu wyprzedzasz konkurencję!

Twoja konkurencja wciąż musie przeznaczać czas i środki na reklamy i promowanie swoich towarów, czy usług. Ty od razu przeganiasz ją o lata świetlne, mając system, który błyskawicznie będzie prezentował Ciebie i Twoją firmę na 1 stronach wyników wyszukiwania!

4

Korzyść #4: Nie płacisz za reklamy i pozycjonowanie!

Każde kliknięcie w link reklamy, czy wypozycjonowanie strony internetowej na konkretne słowo w wyszukiwarce, kosztuje pieniądze. Żeby uzyskać stałe efekty, musisz za każdym razem płacić za pozyskanie klienta. Blitzkrieg Marketing nie kosztuje Cię kolejnych pieniędzy. Raz zbudowana struktura działa nieprzerwanie i stale dostarcza Ci nowych klientów.

5

Korzyść #5: Wykorzystujesz efekt skali!

Nawet najlepsza kampania promocyjna, czy reklama, ale wycelowana do małej grupy klientów, może nie dać dużego efektu. W Blitzkrieg Marketingu idziesz szeroką ławą i kierujesz swoją ofertę jednocześnie dla dziesiątek  fraz kluczowych i grup klientów, bez żadnych dodatkowych kosztów.

6

Korzyść #6: Nie tracisz czasu na SEO i pozycjonowanie!

Nie potrzebujesz fachowej wiedzy o SEO i pozycjonowaniu. Blitzkrieg Marketing pozwala Ci się skupić wyłącznie na prowadzeniu biznesu i oszczędza Twój czas.

7

Korzyść #7:  Inwestujesz tylko raz!

Kolejne kampanie reklamowe, tworzenie kontentu, pozycjonowanie, optymalizacja stron i reklam, remarketing. To wszystko generuje koszty, które musisz wciąż i wciąż ponosić. W Blitzkrieg Marketingu koszt ponosisz tylko raz, inwestując w budowę całej struktury. Potem możesz ją już dowolnie wykorzystywać dla kolejnych produktów i usług."Nie wierzyłem w możliwości błyskawicznego wypromowania się w Internecie, dopóki nie zobaczyłem na własne oczy, że rzeczywiście to działa! Gdybym wcześniej miał dostęp do takich sposobów promocji, zbudowałbym swój biznes o wiele szybciej."

Bartek G.

Przedsiębiorca

"Nie znam się na marketingu internetowym, ale wydawało mi się, że wymaga to albo dużych pieniędzy, albo nakładu czasu. Darek pokazał mi, że da się to osiągnąć niskim kostem i niemal momentalnie!"


Grzegorz J.

Handlowiec