Jeśli szukasz skutecznego sposobu, aby wypromować w Internecie swoją firmę, produkt, czy usługę, bez inwestowania dużych pieniędzy w reklamę, bez żmudnego pozycjonowania stron, bez zaniżania cen i rezygnowania z zarobku, to jesteś we właściwym miejscu. 

Da Ci to metoda Blitzkrieg Marketingu - Błyskawicznego budowania marki, dzięki której możesz w bardzo krótkim czasie osiągnąć to, o co inni bezskutecznie zabiegają przez całe lata: przyciągnąć klientów, opanować swój rynek, pokonać konkurencję i osiągnąć zawodowy sukces.

Czym jest Blitzkrieg Marketing?

Blitzkrieg, to strategia "wojny błyskawicznej" opracowana przez genialnego niemieckiego generała Guderiana. Oparta o zmasowane, skoordynowane ataki lotnictwa i armii pancernych, pozwoliła niemieckiej armii osiągnąć to, co nie udało się przez całe lata I wojny światowej. W błyskawicznych, kilkutygodniowych kampaniach opanować niemal całą Europę. Niemieckie pancerne armie zatrzymały dopiero rosyjskie mrozy...

Blitzkrieg Marketing - Błyskawiczne budowanie marki, to nowatorska metoda pozwalająca na błyskawiczne zbudowanie Twojej obecności w Internecie. Dzięki połączeniu algorytmów wyszukiwania Google i Social Mediów, Blitzkrieg Marketing może masowo pokazać Twój produkt na 1 stronach wyszukiwania, pozwalając Ci momentalnie zdominować Twoją niszę rynkową.

Podobnie jak w przypadku kampanii wojennych, Blitzkrieg Marketing wymaga dokładnych przygotowań. Podstawą jest szczegółowa analiza wyników Google, zoptymalizowane strony internetowe i profile Social Media oraz właściwie przygotowane materiały tekstowe i filmowe.

Kliknij teraz przycisk "Proszę o szczegółowe informacje".

Dariusz Ciesielski - ekspert marketinguJak możesz uruchomić kampanię Blitrzkrieg Marketingu?

0

Krok #0 Wstępna rozmowa

To właściwie nawet nie krok, dlatego ma numer "0". Kliknij przycisk poniżej i wyślij mi wiadomość, kiedy chciałbyś, lub chciałabyś porozmawiać. W takcie rozmowy sprawdzimy, czy Blitzkrieg Marketing będzie dla Ciebie właściwym rozwiązaniem. Twoje dane kontaktowe będą wykorzystane wyłącznie w tym celu, następnie zostaną usunięte.

1

Krok #1 Konsultacja

W trakcie konsultacji omówię szczegółowo cały proces kampanii Blitzkrieg Marketingu dla Twojego Biznesu i ustalimy wstępny harmonogram prac. Otrzymasz także umowę precyzującą nasze wzajemne zobowiązania. Ponieważ muszę w przygotowania konsultacji dla Ciebie włożyć sporo pracy, rezerwacja konsultacji podlega kaucji zwrotnej w symbolicznej wysokości 59 PLN, która służy do zabezpieczenia czasu zarówno mojego, jak i Twojego. Po konsultacji kaucja jest natychmiast zwracana na Twoje konto lub zaliczana w koszty kampanii. 

2

Krok #2 Analiza wyników Google i symulacja kampanii

Po konsultacji i uzgodnieniu warunków kampanii, kolejnym krokiem jest analiza wyników Google. Uzyskane w ten sposób dane posłużą do takiego przygotowania Twoich treści, że Google uzna je za szczególnie wartościowe do pokazania na 1 stronach wyszukiwania. 

3

Krok #3 Przygotowanie materiałów promocyjnych

Wiedząc czego poszukują w Google Twoi klienci, przygotujemy odpowiednio skonstruowane materiały, które będą miały się znaleźć na na 1 stronach wyszukiwania Google. 

4

Krok #4 Przygotowanie stron internetowych i profili Social Media

W kolejnym kroku przygotujemy stronę, lub strony internetowe oraz profile w mediach społecznościowych, które nadadzą przygotowanym wcześniej materiałom odpowiednio wysoki ranking w Google. 

5

Krok #5 Uruchomienie kampanii Blitzkrieg Marketingu!

I... wciskamy czerwony guzik! Rozpoczynamy kampanię Blitzkrieg Marketingu! 
Pierwsze efekty kampanii powinny być widoczne w ciągu minut!

Najczęstsze pytania: 

01. Czy to zadziała w mojej branży?

Metoda Blitzkrieg Marketing służy do błyskawicznego budowania obecności w wynikach wyszukiwania Google. Jeżeli Twoja branża pozyskuje klientów przez Internet, jeżeli szukają oni Twojego, lub zbliżonych produktów, czy usług używając wyszukiwarki, to ta metoda będzie wyjątkowo skuteczna i da Ci natychmiastowe rezultaty.

02. Ile kosztuje kampania Blitzkrieg Marketingu?

Łączny koszt kampanii Blitzkrieg Marketingu wynosi obecnie 9.999 PLN + VAT, co odpowiada mniej więcej kosztowi 2-3 miesięcznej typowej małej kampanii reklamowej w Google. W tej kwocie mieści się przeprowadzenie badania rynku i symulacji wyników kampanii, przygotowanie materiałów promocyjnych, przygotowanie odpowiednich profili w mediach społecznościowych i stron internetowych oraz uruchomienie całości kampanii.

03. Ile trwa przygotowanie takiej kampanii?

Przygotowanie kampanii Blitzkrieg Marketing odbywa się w czterech etapach, z których każdy trwa zazwyczaj około tygodnia. Etapy te to: przeprowadzenie badania rynku i symulacja wyników kampanii, przygotowanie materiałów promocyjnych tekstowych i video, przygotowanie i skonfigurowanie profili w mediach społecznościowych, przygotowanie i skonfigurowanie strony lub stron internetowych. Dalej następuje uruchomienie całości kampanii.

04. Cena jest wysoka. Czy mi się to zwróci?

Oczekiwane rezultaty kampanii Blitzkrieg Marketing są ustalane na etapie konsultacji i wtedy podejmujesz decyzję o jej uruchomieniu. Cena kampanii Blitzkrieg Marketing odpowiada mniej więcej kosztowi 2-3 miesięcznej typowej małej kampanii reklamowej w Google, jej efekty natomiast są natychmiastowe i trwałe i nie wymagają kolejnych wydatków.

05. Cena jest za wysoka. Nie stać mnie na to.

Płatność za kampanię odbywa się na podstawie faktur za realizację poszczególnych etapów prac. Harmonogram płatności i prac może być dostosowany do Twoich możliwości i ustalany jest na etapie konsultacji.

06. Czy istnieje opcja płatności abonamentowej za kampanię Blitzkrieg Marketing?

Istnieje taka możliwość i jest ona omawiana trakcie konsultacji.

07. Skąd taka wysoka skuteczność kampanii Blitzkrieg Marketing?

Kampania Blitzkrieg Marketing wykorzystuje szczególne cechy algorytmów wyszukiwania Google oraz mediów społecznościowych. Blitzkrieg Marketing jest kampanią masową i natychmiastową i natychmiast buduje obecność Twojej marki w Internecie. Wygenerowany dzięki niej ruch dodatkowo wpływa na widoczność Twoich produktów, czy usług, co daje efekt "kuli śnieżnej" i potęguje skuteczność kampanii.

08. Czym różni się Blitzkrieg Marketing od zwykłej kampanii reklamowej w Google?

W kampanii reklamowej w Google link do Twojej strony wyświetlany jest w tzw. płatnych wynikach wyszukiwania i oznaczany jako "Reklama". Płacisz za ilość wyświetleń, lub ilość kliknięć w reklamę. W kampanii Blitzkrieg Marketing informacja o Twoim produkcie, lub usłudze jest wyświetlana w tzw. organicznych wynikach wyszukiwania i nie płacisz nic za jej wyświetlenia, ani za kliknięcia.

09. Czym różni się Blitzkrieg Marketing od optymalizacji SEO strony internetowej?

Optymalizacja SEO polega na dostosowaniu zawartości strony do oczekiwań algorytmów wyszukiwarek i jest zazwyczaj procesem długotrwałym, zwykle co najmniej kilkumiesięcznym. Uzyskane dzięki niej efekty mogą też ulegać zmianie przy zmianie algorytmów Google, co zdarza się bardzo często. Kampania Blitzkrieg Marketing obejmuje znacznie szerszy zakres niż optymalizacja SEO, efekty uzyskuje się natychmiast, a jej wyniki zwykle nie ulegają zmianie przy aktualizacjach algorytmów Google.

10. Jak mogę rozpocząć kampanię Blitzkrieg Marketing?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub przez formularz na stronie. Umówimy termin konsultacji, w trakcie której sprawdzimy, czy Blitzkrieg Marketing będzie dla Ciebie skutecznym rozwiązaniem. Konsultacja odbywa się przez Skype i trwa zwykle około 1 godziny. Po podjęciu decyzji o przystąpieniu do kampanii, otrzymasz umowę potwierdzającą zakres i harmonogram prac.

11. Dlaczego konsultacja jest płatna?

Rezerwacja terminu konsultacji podlega kaucji zwrotnej w symbolicznej wysokości 59 PLN, która służy do zabezpieczenia czasu zarówno mojego, jak i Twojego. Po konsultacji kaucja jest natychmiast zwracana na Twoje konto lub zaliczana w koszty kampanii. Kaucja ulega przepadkowi, jeżeli bez uprzedzenia na przynajmniej 24h wcześniej, nie zjawisz się na konsultacji. Link do płatności otrzymasz bezpośrednio po kontakcie ze mną. 

12. Czy na kampanię Blitzkrieg Marketing jest udzielana gwarancja?

Tak. Szczegółowe informacje o gwarancji są zawarte w umowie, którą potrzymasz po etapie konsultacji.